براي دومين سال متوالي در شرکت فولاد سفيددشت صورت گرفت؛ توليد ۸۰۲ هزار تن آهن اسفنجي در واحد احيا مستقيم

کد خبر: 20369 تاریخ انتشار: 1401/01/15 15:13:25
نمایش: 542
اخبار
مدير عمليات شرکت فولاد سفيددشت با اشاره به توليد ۸۰۲ هزار تن آهن اسفنجي در واحد احيا مستقيم اين شرکت در سال ۱۴۰۰ گفت: با توليد اين ميزان محصول، ضمن تحقق برنامه توليد ساليانه، براي دومين بار و به صورت متوالي موفق شديم به ظرفيت اسمي واحد نيز دست يابيم.
ايمان سليماني با اشاره به وجود موانع جدي بر سر راه توليد در سال ۱۴۰۰ از قبيل محدوديت هاي انرژي، تصريح کرد: با توجه به قابل پيش بيني بودن محدوديت هاي انرژي، در ابتداي سال گذشته، دست يابي به برنامه توليد و ظرفيت اسمي دشوار و حتي غيرممکن به نظر مي رسيد؛ اما با اتکا به ياري خداوند و همچنين اميد به روحيه پرتلاش و همکاري ميان کارکنان و پيمانکاران شرکت به عنوان مهم ترين سرمايه هاي هر واحد توليدي، توانستيم از اين مرحله با سربلندي عبور کنيم.
سليماني خاطرنشان کرد: علاوه بر اهميت توليد کمي، توليد ايمن و بدون حادثه نيز همواره سرلوحه مديريت و کارکنان شرکت فولاد سفيددشت بوده که به لطف خدا و رعايت دستورالعمل ها سال گذشته را بدون حادثه سپري کرديم.
وي با تقدير از حمايت هاي سهام داران، مديران و همچنين زحمات کارکنان، پيمانکاران و تأمين کنندگان، ابراز اميدواري کرد موفقيت هاي بزرگترين واحد صنعتي استان در سال ((توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين)) تداوم يابد.
پيشرفت فيزيکي بيش از ۹۱ درصدي پروژه ساخت واحد فولادسازي و ريخته گري
علي بابايي، مدير تکنولوژي و توسعه شرکت فولاد سفيددشت نيز با اشاره به پيشرفت فيزيکي بيش از ۹۱ درصدي پروژه ساخت واحد فولادسازي و ريخته گري اظهار کرد: در راستاي تحقق شعار سال و عمل به منويات مقام معظم رهبري مبني بر توليد اشتغال آفرين در سال جاري و با حمايت هاي سازمان ايميدرو و شرکت فولاد مبارکه، همچنين با توجه به تلاش مضاعف پيمانکاران پروژه در جهت تأمين تجهيزات و ادوات موردنياز پروژه طي ماه هاي گذشته، دست يابي به اولين ذوب فولاد در مرحله پيش راه اندازي در سال ۱۴۰۱ ميسر خواهد بود.
وي افزود: با توجه به پيشرفت ۹۸ درصدي واحد اکسيژن شرکت، در آينده نزديک با حضور نمايندگان شرکت هاي صاحب تکنولوژي، بهره برداري آزمايشي از اين واحد نيز آغاز خواهد شد. مدير تکنولوژي و توسعه شرکت فولاد سفيددشت در پايان ابراز اميدواري کرد که با تکميل پروژه تصفيه خانه مرکزي و مخازن ذخيره آهن اسفنجي و با توجه به آماده به کاري پست ۴۰۰ کيلوولت شرکت در کمترين زمان ممکن، شاهد راه اندازي رسمي و توليد پايدار واحد فولادسازي و ريخته گري باشيم.

افزودن دیدگاه


پیشرفت پروژه

ناحیه احیاء مستقیم ، انباشت و برداشت(98 %)
ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم(91 %)
ناحیه پشتیبانی و جنبی(84 %)
پیشرفت کل(89 %)
تصاویر روز

آرشیو

پیوندها

 

آمار سایت

آنلاین ها
55
امروز
251
دیروز
1155
هفته
5400
ماه
145606
کل
1187889
 

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟