رئيس کل دادگستري استان چهارمحال و بختياري : شرکت فولاد سفيددشت اهميت زيادي در توليد و ايجاد اشتغال زايي استان دارد

کد خبر: 90447 تاریخ انتشار: 1403/04/16 15:39:37
نمایش: 124
اخبار
رئيس کل دادگستري استان چهارمحال و بختياري، به همراه دادستان استان، رئيس دادگستري و دادستان شهرســتان بروجــن از شــرکت فــولاد سفيددشــت چهارمحال و بختياري بازديد کردند.
محمد رزم رئيس کل دادگستري استان چهارمحال و بختياري با بيان اينکــه کارخانه ها و واحدهاي توليدي سرمايه هاي ملي هستند تصريح کرد: دستگاه قضايي نيز قاطعانه از حقوق بيت المال و عامه مردم حمايت ميکند.
وي شرکت فولاد سفيددشــت را يکي از واحدهاي صنعتي و توليدي که اهميت زيادي در توليد و اشتغال استان دارد، دانست و اضافه کرد: در اين بازديد با مسائل و مشکلات اين شرکت آشنا شديم. معتقديم در چارچوب قانون و در راستاي بيانات مقام معظم رهبري ميتوان در جهت رفع موانع توليد و حمايت از واحدهاي توليدي اقدامات مؤثري انجام داد.
رئيس کل دادگستري استان اظهار داشت: با توجه به لزوم جهش توليد و رفع موانع آن، مشــکلات حقوقي واحدهاي توليدي در ســتاد اقتصاد مقاومتي دادگستري استان در دســتور کار قرار دارد و تلاش بر اين است که موانع و مشکلات با کمترين آسيب رفع شود.
او در ادامــه به تلاش هاي صورت گرفته مجموعه دادگســتري اســتان در حمايت از اشــتغال و توليد اشــاره کرد و افزود: در بازديد ســال گذشــته از واحدهاي صنعتي استان موانعي در مسير برخي از اين صنايع بود که با پيگيري هاي انجام گرفته رفع شد.
مديرعامل شرکت فولاد سفيددشت: تصفيه و بازچرخاني پساب شهر فرادنبه در خطوط توليد؛ گامي ديگر در استفاده بهينه از منابع آبي در ادامه، محمود محمدي فشارکي، مديرعامل شرکت فولاد سفيددشت، ضمن ابراز خرسندي از حضور رئيس کل دادگستري استان و هيئت همراه در شرکت فولاد سفيددشت، با ارائه گزارشي از عملکرد اين شرکت گفت:  اين شرکت به منظور بهبود فرايندهاي زيست محيطي و براي تأمين آب موردنياز خود اقدام به خريد و بازچرخاني پساب شهر بروجن در خطوط توليد خود کرده است، ضمن اينکه مقرر است در آينده اي نزديک، با هدف استفاده حداکثري از منابع آبي، پساب شهر فرادنبه نيز پس از عمليات تصفيه، وارد مدار آب مصرفي کارخانه شود.

افزودن دیدگاه


پیشرفت پروژه

ناحیه احیاء مستقیم ، انباشت و برداشت(98 %)
ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم(94 %)
ناحیه پشتیبانی و جنبی(86 %)
پیشرفت کل(91 %)

پیوندها


 
تصاویر روز
جراید و رسانه ها

آرشیو

آمار سایت

آنلاین ها
44
امروز
830
دیروز
1152
هفته
6318
ماه
208902
کل
325636
 

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟